Kişiye Özel Burun Estetiği

kişiye özel burun estetiği

Burun estetiği, burnun yüzün tam ortasında yer almasından dolayı ve bazı sağlık problemlerinden kurtulma sağlamasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Kişiler bazen doğuştan bazen de sonradan oluşan şekil bozukluklarından kurtulmak isterler. Çünkü var olan şekil bozuklukları nedeniyle kendilerini özgüvensiz ve mutsuz hissederler. Aynı zamanda burun yapısından kaynaklı uyku apnesi, horlama veya nefes alamda zorlanma gibi sağlık problemleri yaşayabilirler. Tüm bu olumsuz durumlara veda etmek burun estetiği sayesinde çok kolaydır. Var olan sağlık sorunlarından kurtulurken aynı zamanda yeni ve estetik bir görünüme kavuşulmaktadır.

         Burunla ilgili var olan sorunlar çok farklı şekillerde olabilmektedir. Kimi zaman ufak tefek sıkıntılar olabileceği gibi kimi zaman daha geniş kapsamlı operasyon gerektiren problemler de yaşanabilmektedir. Bursa burun estetiği bu alanda gerek basit operasyon seçenekleri ile gerekse geniş kapsamlı ameliyat uygulamaları ile her zaman güvenle hizmet sunmaktadır. Hastalarının psikolojilerini ön planda tutarak, beklentilerine yönelik uygulamalar yapmaktadır. Aynı zamanda bu taleplerle birlikte uzmanlığı da harmanlayarak en başarılı sonuçları elde etmektedir.

Kişiye Özel Burun Estetiği

          Burun estetiğine bakış açısı, her kişiye göre farklılık gösterecek şekilde olmalıdır. Çünkü herkesin yüz yapısı, yüzündeki oranlar veya diğer özellikleri farklı şekillerdedir. Herkese aynı işlem uygulanamaz. Herkese aynı burun uygulanırsa, burun güzel olsa da tüm açıdan bakıldığında genel bir yüz güzelliği elde edilememiş olmaktadır. Kişilere yapılan burun, kişilerin gözleri, dudak ve çene yapısı, elmacık kemikleri ile uyumlu olmalıdır. Bu nedenle estetiği gerçekleştirecek olan uzman ve çalıştığı merkez işinde profesyonel olmalıdır. Kişilerin taleplerini dikkate aldığı gibi, bu talepleri kendi uzmanlığı ile birleştirmelidir.

         Uygulanan burun estetiğinin başarılı olması hem o anki görünümde hem de sonrasında sorun yaşamamak adına çok önem taşır. Bu nedenle uygulama yapılacak olan kişinin fiziksel özellikleri, beklentileri, anatomik yapısı ve var olan sağlık sorunları dikkatlice değerlendirilmeli ve en uygun yöntem seçilmelidir. Bu sayede başarılı, estetik anlamda iyi görünen ve sağlık sorunu olmayan bir buruna kavuşmak mümkündür.

Burun Estetiğinde Güven

          Uyguladığımız burun estetiğinde kişilerin beklentilerini ön planda tutarız. Fakat Bursa burun estetiği alanında sağladığımız hizmette, hastalarımızın taleplerini kendi uzmanlığımız ile birleştiririz. Operasyonlarımızda yüzün tamamını inceler, buna uygun seçenekleri belirler, seçenekleri hastanın isteklerine göre şekillendiririz. Sağlam ve yeterli donanımız, uzman bilgimiz ve teknolojik anlamda yeterli kapsamımız ile başarılı işlere imza atarız. Bu sayede hastalarımız sağlıklı, estetik ve istedikleri gibi bir buruna kavuşmuş olurlar.

          Burun estetiği çok farklı nedenlerden dolayı tercih edilmektedir. En sık nedenler arasında;

  • Zor nefes alma ve horlama sorunu,
  • Uyku apnesi gibi sağlık sorunları,
  • Kötü bir görünüm,
  • Kişinin özgüven zedelenmesi gibi nedenler yer almaktadır. Bu nedenlerden yola çıkarak, mümkün olan en gelişmiş ve uygun seçenekleri sunarız. Bu sayede hastalarımız sorunlarına veda ederek, diledikleri görünüme kavuşurlar.

Bilgisayarlı Görüntüleme İle Kötü Sürprizlere Son

          Kişiler burun estetiği yaptırırken en çok nasıl görüneceklerini merak ederler. Bizler Bursa burun estetiği alanında, sunduğumuz bilgisayarlı görüntüleme sayesinde bu merakı ortadan kaldırır ve kötü sürprizlere son veririz. Kişiler yeni burunlarının yapısının nasıl olacağını, 3D dijital ortamda görebilirler. Burnun alacağı nihai sonucunu bu şekilde görüntülenebilmesi, kişiler için çok daha rahat ve güvenli bir operasyon sağlamaktadır.

        Yaptığımız uygulamalara göre ameliyat sonrasındaki yaşananlar değişiklik gösterebilmektedir. Şişme, morarma veya ağrı benzeri şeyler hissedilebileceği gibi bunların hiçbirinin yaşanmaması da mümkündür. Fakat yaşanılan bu veya benzeri durumlar son derece doğaldır. Hızlı bir şekilde bu sorunlar kaybolmaktadır. Ortalama bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde kişiler sosyal hayatlarına rahatça geri dönebilmektedirler. Sadece bu dönemde güneşin zararlarından ve olabilecek darbelerden burnu korumada fayda vardır. Ameliyat sonrasında yapılması gerekenler, uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde hastalarımıza söylenmektedir. Kişilere özel olarak uygulamalar yapar ve tüm süreçte en üst seviyede hizmet sunarız. Sağlığınızı ve görünümünüzü uzman ellerimize emanet ederek Bursa burun estetiği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özverili çalışma şeklimiz ile dilediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşurken varsa sağlık sorunlarınıza da veda edin.

Categories:

bursaburunestetigi