Burun Kaldırma Ameliyatı

burun kaldı rma ameliyatı

Burun Kaldırma Ameliyatı

          Burun estetiği ameliyatı son günlerde en sık olarak yapılan ameliyatlardan biri haline gelmiştir. Burun, yüz bölgesini ciddi anlamda değiştiren bir uzuvdur. Bu sebep ile burunda bulunan herhangi bir bozukluk, kişinin görünümünü epey değiştirmektedir. Bu sebep ile birçok hasta estetik operasyon geçirmeyi planlar. Son günlerde burun kaldırma ameliyatı ilgi görüyor. Burun ucunun düşük olduğunu düşünenler, nefes almakta güçlük çeken hastaların sıklık ile başvurdukları yöntemlerden biridir.

Burun Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

          Op.Dr.Murat Ceran, merkezimizde burun estetiği operasyonu yapmaktadır. Alanında uzman olan hekimimiz sayesinde birçok hasta, merkezimizden memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sektör de bu değişimden payını almıştır. Bunlardan biri de sağlık sektörüdür. Bu gelişim sayesinde artık, ameliyatlar daha kısa süre içerisinde yapılarak hasta da daha kısa süre içerisinde iyileşme göstermeye başlamıştır.

Burun Kaldırma Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

          Merkezimizde doktorumuz size detaylı inceleme yaparak, nasıl bir operasyona ihtiyacınız olduğunu size söyleyecektir. İlk olarak yapmanız gereken merkezimizden randevu almanızdır. Ardından randevu günü merkezimize gelerek doktorumuz ile görüşmeniz sağlanır. Nasıl bir burun şekli istediğinizi doktorumuza net bir şekilde anlatarak, hayalinizdeki buruna sahip olabilmek için bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Op.Dr.Murat Ceran, yılların verdiği tecrübe ile hastalarını memnun bir şekilde uğurlar. Yapılan operasyon uzun saatler sürmez. Yaklaşık olarak bir saat ya da bir buçuk saat aralığında değişebilir. Hasta birkaç saat içerisinde normal yaşamına dönerek, hasta taburcu olabilir.

Güvenilir Operasyon Merkezi Seçimi

İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Bunun için gayret göstermeliyiz. Burun kaldırma operasyonu, basit gibi görünen ancak çok dikkatli davranılması gereken bir operasyondur. Çünkü buruna şekil bu operasyon ile verilir. Yapılacak olan ufacık bir hata, burnunuzun tüm görünümünü etkileyebilir. Bu sebep ile operasyon olmadan önce detaylı olarak yapacağınız araştırma sizin yararınıza olacaktır. Merkezimizde buna çok dikkat edilir. Doktorumuz çalışmalarını özen ile yürütmektedir. Hasta memnuniyeti, bizler için her şeyden önemlidir. Bunun gayreti içerisindeyiz. Alanında uzman hekimimiz, sizin görüşlerinizi de alarak, size en uygun olabilecek burun şeklini tasarlar ve bu tasarımını da uygular.

Categories:

bursaburunestetigi