Bursa Revizyon Burun Ucu Estetiği

bursa revizyon burun ucu estetiği

Bursa Revizyon Burun Ucu Estetiği

             Burun estetiği uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda uzman kişilerden destek alarak şık bir buruna sahip olabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen estetik türün burun estetiğidir. Burnundan şikayetçi olan herkes bu estetik türünden yararlanabilir. Burun estetiği yapıldıktan sonra kişi ilgili burnu beğenmeyebilir veya sağlık koşullarından dolayı tekrar düzenlenmesini talep edebilir. Bununla ilgili işlem tekrardan yapılır. Bursa Revizyon burun ucu estetiği sonrası yapılan çalışmada şikayetçi olduğunuz bölümler düzeltilir. Merkezimizde bulunan ve alanında uzman olan Op.Dr. Murat Ceran bu alanda birçok başarılı işe imza atmıştır. Gerekli tüm çalışma kurumsal alt yapı seçeneği ile verilir. Hizmetlerimiz içerisinde sizin memnuniyet ile ayrılmanız da yer almaktadır. Estetik bir görüntü kazanan kadar merkezimizden tüm hizmeti profesyonel olarak alabilirsiniz.

Revizyon Burun Estetiği Uzmanlık İster

         Bu hizmetten yararlanmak istediğinizde Op. Dr. Murat Ceran sektör içerisinde tanınmışlığı ile ön planda yer alır. İlk yapılan burun ameliyatı başarısız sonuçlanmış ve kişi burnunu beğenmemiş olabilir. Bu durumlarda kişide psikolojik sorunlar meydana gelebilir. Merkezimizde bununla ilgili de çalışma yapılarak kişiye destek sunulur. Bursa Revizyon burun ucu estetiği yapılmasının birçok nedeni olabilir. Kişi yapılan estetiği beğenmeyebilir, asimetrik bir düzen olmayabilir. Gözle görülür bir eğrilik oluşmuş olabilir. Burun ucu düzensizliği meydana gelmiş olabilir. Bu gibi durumlarda merkezimize gelerek doktorumuzdan destek alabilirsiniz. Öncelikle nasıl bir işlemin yapılacağı konusunda tarafınıza bilgi verilir. Ve düzenlemenin neleri içereceği size sunulur. Bundan sonraki süreçte kişi ameliyathaneye alınır ve gerekli işlem profesyonel bir şekilde yapılır.

Revizyon Sonrası Sağlıklı Bir Buruna Sahip Olabilirsiniz

        Revizyon işleminde kullanılan bazı teknikler bulunmaktadır. Merkezimizde uzman doktorumuz bu teknikleri profesyonel bir şekilde uygulayarak sağlıklı bir buruna sahip olmanızı sağlar. Törpüleme, traşlama ve dikiş teknikleri uygulanarak estetik açısından şık bir buruna sahip olabilirsiniz. Burun ameliyatları uzmanlık isteyen bir konu olduğundan dolayı bu alanda uzmanlaşmış ve hizmeti ile lider konumda yer alan kişileri tercih etmeniz gerekir. Bu sayede sağlıklı sonuçlar elde edilebilir.

Categories:

bursaburunestetigi