Estetik Burun Ameliyatı

bursa revizyon burun ucu estetiği

        Estetik burun ameliyatı en sık olarak yapılan ameliyatlardan biri haline gelmiştir. Teknolojinin gelişmesi de bu alanı etkilemiştir. Daha öncesinde burnuna herhangi bir darbe almış kişiler ya da burnunun görünüşünü beğenmeyen kişiler bu yönteme başvurabilirler. Bu operasyonda hekim tercihi çok önemlidir. Her hekimin başarılı olabileceği bir operasyon değildir. Merkezimizde Op.Dr.Murat Ceran işini başarı ile yürütmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile başarılarına başarı eklemeye devam ederek önemli başarılara imza atmıştır. Hastaları ile olan iletişimi çok iyidir ve her hasta doktorumuz için hep olumlu yorumlar yapmaktadır. Her hastanın ayrı bir hikâyesi vardır. Merkezimize gelen her hasta ile ayrı ayrı ilgilenmektedir ve merkezimizde hastalarımıza Avrupa standartlarında hizmet sunulmaktadır.

İdeal Burun Tipi

Merkezimize geldiğinizde doktorumuz öncelik ile sizin kısaca hayat hikayenizi dinler. Ardından nasıl bir buruna sahip olmak istediğinizi kendisine anlatmanızı ister. Bunu ister video ister fotoğraf ile destekleyebilirsiniz. Ardından doktorumuz, sizin burnunuzun fotoğrafını önden, soldan ve sağdan olacak şekilde fotoğrafını çeker. Ardından sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak, bilgisayar ortamında size uygulayacağı burun tipini gösterir. İstişare yapılarak estetik burun ameliyatı için randevu verilir. Estetik operasyonlarında her zaman için hasta ile doktor ilişkisinin kuvvetli olması gerekmektedir. Hasta, aklına gelen her soruyu rahatlık ile doktoruna sorabilmelidir. Bir diğer önemli nokta ise hastanın psikolojik olarak operasyona hazır olup olmadığıdır. Bu, iyileşme sürecinin seyrini değiştirecektir.

Estetik Operasyonda Hekimin Önemi

Randevu alarak merkezimize geldiğinizde, öncelik olarak tüm tetkikleriniz yapılır. Ardından operasyon için gün verilir. Operasyon öncesinde ve sonrasında uymanız gereken bazı kurallar vardır. Operasyon öncesinden on gün önce sigara içmeyi bırakmanız gerekmektedir. Çünkü sigara, yaraların daha geç iyileşmesine neden olur. Operasyon sonrasında doktorumuzun size önerdiği ilaçları düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Hekimimiz Op.Dr.Murat Ceran, aldığı eğitimler sayesinde başarılı işlere imza atıyor. Bir hekimin kalitesini girdiği operasyon sayısı belirler. Hekimimiz bugüne kadar yüzlerce başarılı ameliyatlara imza atmıştır. Bir operasyonun kalitesini hastanın memnuniyet derecesi de belirler. Merkezimize gelip de memnun kalmadan ayrılan bir hastamız bu güne dek olmamıştır.

Categories:

bursaburunestetigi