Bursa Burun Ucu Estetiği

Bursa Burun Ucu Estetiği

        Burun estetiği hem dünyada hem de ülkemizde en sık olarak yapılan operasyonlardan biridir. Bu konuda ülkemiz de epey ilerleme kaydetmiştir. Birçok yabancı ülkeden insan burun ucu estetiği yaptırmak için ülkemize gelmektedirler. Burun, yüz bölgesinin görüntüsünü ciddi anlamda değiştirmektedir. Bu sebep ile burunda meydana gelen ufak bir bozukluk bile dış görünümünüzü ciddi anlamda etkileyecektir. Merkezimizde bu operasyonu Op.Dr.Murat Ceran yapmaktadır. Hastaları ile olan kuvvetli iletişimi sayesinde başarılı işler çıkarmaya devam etmektedir. Alanında uzman doktorumuz, hastalarının hayallerindeki burunlara kavuşmaları için gayret ile çalışmalarına devam etmektedir. Basit gibi görünen ancak meşakkatli bir operasyondur. Dalında uzman bir hekimin bu operasyonu gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Hangi Anestezi Yöntemi Kullanılmalıdır?

      Bursa Burun ucu estetiği, genel anestezi yöntemi, lokal anestezi ve tamponsuz olarak da yapılabilen bir operasyondur. Burun ucu normale göre daha düşük olanlar, nefes alma ve vermede güçlük çekenler ya da burun ucunun zaman ile daha da düşmesi gibi nedenlerden dolayı birçok hastanın operasyon için başvurduğu nedenlerden bazılarıdır. Merkezimizde bu operasyon gayet basit bir yöntem ile yapılmaktadır. Yaklaşık olarak bir saat ya da bir buçuk saat kadar sürmektedir. Doktorumuz detaylı bir şekilde inceleme yaparak, size en uygun olan burun tipini uygulamaktadır. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bir burun operasyonunun kalitesini, doğal bir görünüme sahip olması belirler.

Operasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

         Operasyon öncesi kadar operasyon sonrası da bazı konulara dikkat etmek gerekir. Merkezimizde hekimimiz Op.Dr.Murat Ceran hastalarına uymaları gereken bazı kurallardan bahseder. Hastalar, bu kurallara uydukları takdirde iyileşmeleri daha da kısa süre içerisinde gerçekleşecektir. Doktorumuzun size vermiş olduğu krem ve ilaçları düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Operasyon sonrasında ağır kaldırmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Doktorumuz, operasyon öncesinde sizin burnunuzun fotoğrafını tüm yönlerden çeker. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra nasıl bir buruna sahip olabileceğinizin fotoğrafını size gösterir. Hasta ve doktor iletişimi ayrı bir öneme sahiptir. Yapılacak olan işlemin de kalitesini de belirler. Bizler merkezimizde işimize önem vererek hareket ediyoruz. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz.

Categories:

bursaburunestetigi