Burun Estetiği Sonrası

burun estetiği sonrası

Burun Estetiği Sonrası

        Burun estetiği, burunun şeklini değiştirmeye yönelik yapılan bir ameliyat yöntemidir. Yüzün yapısında önemli bir yere sahip olan burun çeşitli sağlık sorunları ile estetik ameliyatlar yapılabilmektedir. Burun etleri, burun kemik eğriliği veya burnunuzda beğenmediğiniz bir bölüm estetik ameliyat olmanızı gerektirebilir.  Alanında iyi cerrahlar tarafından yapıldığında eskisinden daha iyi bir görünüme ulaşılabilir. Son zamanlarda en çok tercih edilen estetik ameliyatların başında gelmektedir burun estetiği. Hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Ancak estetik ameliyat seçiminde doktor çok önemlidir. Doktorunuzu seçerken daha önce yaptığı ameliyatlara bakmanızı veya geçmiş hastaları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Burun çok önemli duyu organlarımızdan biri olduğu için ameliyat durumunda iyi bir doktorun bunu üstlenmesi önemlidir. Kötü bir burun görünümüne sahip olan kişiler toplum tarafından alay konusu olmaktadır. Kişi kendini zamanla dış çevreden soyutlamaktadır. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları ve ameliyatı yapacak doktor önemlidir. Hastalarda en  sık rastlanan burun problemleri;

  • Doğal görünmeyen burun ucu
  • Nefes almada güçlük
  • Burunun fazla büyük veya küçük olması
  • Burun köprüsünde fazla eksiklik olması
  • Burun köprüsünün yeterince azaltılmaması
  • durumlarda ameliyat durumu söz konusu olabilmektedir. Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte kişi istediği burunu seçebilmektedir.

Burun ameliyatları on sekiz yaşından itibaren yapılmaya başlanmaktadır. Genel veya lokal anestezi ile burun estetik ameliyatları yapılmaktadır. Yapılan estetik sayesinde herhangi bir dikiş veya çizik izi görülmemektedir. Bu sayede burun ameliyatı kolaylaşmış olması birçok kişinin tercih sebebi olmuştur.

Burun Ameliyatları Artık Ağrısız

Yeni bir uygulama tampon yöntemi ile estetik burun ameliyatları artık ağrısız olarak gerçekleşmektedir. Günümüz de en sık kullanılan yöntemlerden biridir tampon yöntemi. Burunun içine silikon yerleştirilerek ağrının azalmasına neden olmaktadır. Bu sayede burun estetik ameliyat olmak isteyenlerin korkusu da kalmamıştır.  Alanında uzman doktorlarımız bu yöntem ile istediğiniz buruna kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktadır. Burun estetiği gelişen teknolojisi ve uzman kadrosu ile size istediğiniz burunu sağlamaktadır. Burunda oluşan kemik eğriliği, burun eti, orta burun eti ve göze hoş görünmeyen burunların ameliyatlarını gerçekleştirmekteyiz. Üstelik istediğiniz burunu siz yaratmaktasınız. Estetik cerrahlarımızın oluşturduğu örnek burunlardan istediğinizi seçerek ameliyat ile istediğiniz burnuna kavuşmaktasınız. İnstagram sayfamıza girerek daha önce yapılmış burun ameliyatlarına bakabilir veya muayenehanemizden 0224 999 36 51 nolu telefondan randevu alarak bir ön görüşme yapabilirsiniz. Burun ameliyatında kullandığımız yeni yöntem ile hatalarımızın mutluluğunu sağlamaktayız. Burun tamponu sayesinde ağrılarınızdan ve korkularınızdan kurtulmaktasınız.

Yüzünüze Uygun Burunlar

Amaç edindiğimiz ilkelerden bir diğeri ise yüzünüze uygun burun yaratmaktır.  Burunun görünümünü estetik ölçülere ve yüzün diğer bölümlerine uygun ölçüde estetik ameliyatı gerçekleştirmeyiz. Ameliyat süremiz yaklaşık iki saat sürmektedir. Ameliyet günü hastanede yattıktan sonra ertesi gün içerisinde taburcu edilirisiniz. Birkaç gün içerisinde kendinizi daha iyi hissedersiniz. Yapılan burun estetik ameliyatı ile az bir oranda gözaltı morlukları oluşabilmektedir. Çok kısa sürede gözaltı morlukları da tamamen geçmektedir. Burun estetiği sonrası sizi yalnız bırakmamaktayız. Düzenli aralıklar ile kontrole gelir iyileşene kadar tedavi sürecimiz devam etmektedir. Bu arada sürekli doktorunuz ile iletişimde olup, herhangi bir durumda karşılaştığınız da veya soru sormak istediğinizde telefon numarası ile ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

burun estetiği sonrası, burun estetiği, burun estetiği ekşi, burun estetiği fiyatları, burun estetiği erkek, burun estetiği olanlar

Categories:

bursaburunestetigi