Kişiye Özel Burun Estetiği

Burun estetiği, burnun yüzün tam ortasında yer almasından dolayı ve bazı sağlık problemlerinden kurtulma sağlamasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Kişiler bazen doğuştan bazen de sonradan oluşan şekil bozukluklarından kurtulmak isterler. Çünkü var olan şekil bozuklukları nedeniyle kendilerini özgüvensiz ve mutsuz hissederler. Aynı zamanda burun yapısından kaynaklı uyku apnesi, horlama veya nefes alamda zorlanma gibi sağlık problemleri yaşayabilirler. Tüm bu olumsuz durumlara veda etmek burun estetiği sayesinde çok kolaydır. Var olan sağlık sorunlarından kurtulurken aynı zamanda yeni ve estetik bir görünüme kavuşulmaktadır.

         Burunla ilgili var olan sorunlar çok farklı şekillerde olabilmektedir. Kimi zaman ufak tefek sıkıntılar olabileceği gibi kimi zaman daha geniş kapsamlı operasyon gerektiren problemler de yaşanabilmektedir. Bursa burun estetiği bu alanda gerek basit operasyon seçenekleri ile gerekse geniş kapsamlı ameliyat uygulamaları ile her zaman güvenle hizmet sunmaktadır. Hastalarının psikolojilerini ön planda tutarak, beklentilerine yönelik uygulamalar yapmaktadır. Aynı zamanda bu taleplerle birlikte uzmanlığı da harmanlayarak en başarılı sonuçları elde etmektedir.

Kişiye Özel Burun Estetiği

          Burun estetiğine bakış açısı, her kişiye göre farklılık gösterecek şekilde olmalıdır. Çünkü herkesin yüz yapısı, yüzündeki oranlar veya diğer özellikleri farklı şekillerdedir. Herkese aynı işlem uygulanamaz. Herkese aynı burun uygulanırsa, burun güzel olsa da tüm açıdan bakıldığında genel bir yüz güzelliği elde edilememiş olmaktadır. Kişilere yapılan burun, kişilerin gözleri, dudak ve çene yapısı, elmacık kemikleri ile uyumlu olmalıdır. Bu nedenle estetiği gerçekleştirecek olan uzman ve çalıştığı merkez işinde profesyonel olmalıdır. Kişilerin taleplerini dikkate aldığı gibi, bu talepleri kendi uzmanlığı ile birleştirmelidir.

         Uygulanan burun estetiğinin başarılı olması hem o anki görünümde hem de sonrasında sorun yaşamamak adına çok önem taşır. Bu nedenle uygulama yapılacak olan kişinin fiziksel özellikleri, beklentileri, anatomik yapısı ve var olan sağlık sorunları dikkatlice değerlendirilmeli ve en uygun yöntem seçilmelidir. Bu sayede başarılı, estetik anlamda iyi görünen ve sağlık sorunu olmayan bir buruna kavuşmak mümkündür.

Burun Estetiğinde Güven

          Uyguladığımız burun estetiğinde kişilerin beklentilerini ön planda tutarız. Fakat Bursa burun estetiği alanında sağladığımız hizmette, hastalarımızın taleplerini kendi uzmanlığımız ile birleştiririz. Operasyonlarımızda yüzün tamamını inceler, buna uygun seçenekleri belirler, seçenekleri hastanın isteklerine göre şekillendiririz. Sağlam ve yeterli donanımız, uzman bilgimiz ve teknolojik anlamda yeterli kapsamımız ile başarılı işlere imza atarız. Bu sayede hastalarımız sağlıklı, estetik ve istedikleri gibi bir buruna kavuşmuş olurlar.

          Burun estetiği çok farklı nedenlerden dolayı tercih edilmektedir. En sık nedenler arasında;

 • Zor nefes alma ve horlama sorunu,
 • Uyku apnesi gibi sağlık sorunları,
 • Kötü bir görünüm,
 • Kişinin özgüven zedelenmesi gibi nedenler yer almaktadır. Bu nedenlerden yola çıkarak, mümkün olan en gelişmiş ve uygun seçenekleri sunarız. Bu sayede hastalarımız sorunlarına veda ederek, diledikleri görünüme kavuşurlar.

Bilgisayarlı Görüntüleme İle Kötü Sürprizlere Son

          Kişiler burun estetiği yaptırırken en çok nasıl görüneceklerini merak ederler. Bizler Bursa burun estetiği alanında, sunduğumuz bilgisayarlı görüntüleme sayesinde bu merakı ortadan kaldırır ve kötü sürprizlere son veririz. Kişiler yeni burunlarının yapısının nasıl olacağını, 3D dijital ortamda görebilirler. Burnun alacağı nihai sonucunu bu şekilde görüntülenebilmesi, kişiler için çok daha rahat ve güvenli bir operasyon sağlamaktadır.

        Yaptığımız uygulamalara göre ameliyat sonrasındaki yaşananlar değişiklik gösterebilmektedir. Şişme, morarma veya ağrı benzeri şeyler hissedilebileceği gibi bunların hiçbirinin yaşanmaması da mümkündür. Fakat yaşanılan bu veya benzeri durumlar son derece doğaldır. Hızlı bir şekilde bu sorunlar kaybolmaktadır. Ortalama bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde kişiler sosyal hayatlarına rahatça geri dönebilmektedirler. Sadece bu dönemde güneşin zararlarından ve olabilecek darbelerden burnu korumada fayda vardır. Ameliyat sonrasında yapılması gerekenler, uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde hastalarımıza söylenmektedir. Kişilere özel olarak uygulamalar yapar ve tüm süreçte en üst seviyede hizmet sunarız. Sağlığınızı ve görünümünüzü uzman ellerimize emanet ederek Bursa burun estetiği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özverili çalışma şeklimiz ile dilediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşurken varsa sağlık sorunlarınıza da veda edin.

Burun Estetiği Sonrası

Burun Estetiği Sonrası

        Burun estetiği, burunun şeklini değiştirmeye yönelik yapılan bir ameliyat yöntemidir. Yüzün yapısında önemli bir yere sahip olan burun çeşitli sağlık sorunları ile estetik ameliyatlar yapılabilmektedir. Burun etleri, burun kemik eğriliği veya burnunuzda beğenmediğiniz bir bölüm estetik ameliyat olmanızı gerektirebilir.  Alanında iyi cerrahlar tarafından yapıldığında eskisinden daha iyi bir görünüme ulaşılabilir. Son zamanlarda en çok tercih edilen estetik ameliyatların başında gelmektedir burun estetiği. Hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Ancak estetik ameliyat seçiminde doktor çok önemlidir. Doktorunuzu seçerken daha önce yaptığı ameliyatlara bakmanızı veya geçmiş hastaları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Burun çok önemli duyu organlarımızdan biri olduğu için ameliyat durumunda iyi bir doktorun bunu üstlenmesi önemlidir. Kötü bir burun görünümüne sahip olan kişiler toplum tarafından alay konusu olmaktadır. Kişi kendini zamanla dış çevreden soyutlamaktadır. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları ve ameliyatı yapacak doktor önemlidir. Hastalarda en  sık rastlanan burun problemleri;

 • Doğal görünmeyen burun ucu
 • Nefes almada güçlük
 • Burunun fazla büyük veya küçük olması
 • Burun köprüsünde fazla eksiklik olması
 • Burun köprüsünün yeterince azaltılmaması
 • durumlarda ameliyat durumu söz konusu olabilmektedir. Teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte kişi istediği burunu seçebilmektedir.

Burun ameliyatları on sekiz yaşından itibaren yapılmaya başlanmaktadır. Genel veya lokal anestezi ile burun estetik ameliyatları yapılmaktadır. Yapılan estetik sayesinde herhangi bir dikiş veya çizik izi görülmemektedir. Bu sayede burun ameliyatı kolaylaşmış olması birçok kişinin tercih sebebi olmuştur.

Burun Ameliyatları Artık Ağrısız

Yeni bir uygulama tampon yöntemi ile estetik burun ameliyatları artık ağrısız olarak gerçekleşmektedir. Günümüz de en sık kullanılan yöntemlerden biridir tampon yöntemi. Burunun içine silikon yerleştirilerek ağrının azalmasına neden olmaktadır. Bu sayede burun estetik ameliyat olmak isteyenlerin korkusu da kalmamıştır.  Alanında uzman doktorlarımız bu yöntem ile istediğiniz buruna kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktadır. Burun estetiği gelişen teknolojisi ve uzman kadrosu ile size istediğiniz burunu sağlamaktadır. Burunda oluşan kemik eğriliği, burun eti, orta burun eti ve göze hoş görünmeyen burunların ameliyatlarını gerçekleştirmekteyiz. Üstelik istediğiniz burunu siz yaratmaktasınız. Estetik cerrahlarımızın oluşturduğu örnek burunlardan istediğinizi seçerek ameliyat ile istediğiniz burnuna kavuşmaktasınız. İnstagram sayfamıza girerek daha önce yapılmış burun ameliyatlarına bakabilir veya muayenehanemizden 0224 999 36 51 nolu telefondan randevu alarak bir ön görüşme yapabilirsiniz. Burun ameliyatında kullandığımız yeni yöntem ile hatalarımızın mutluluğunu sağlamaktayız. Burun tamponu sayesinde ağrılarınızdan ve korkularınızdan kurtulmaktasınız.

Yüzünüze Uygun Burunlar

Amaç edindiğimiz ilkelerden bir diğeri ise yüzünüze uygun burun yaratmaktır.  Burunun görünümünü estetik ölçülere ve yüzün diğer bölümlerine uygun ölçüde estetik ameliyatı gerçekleştirmeyiz. Ameliyat süremiz yaklaşık iki saat sürmektedir. Ameliyet günü hastanede yattıktan sonra ertesi gün içerisinde taburcu edilirisiniz. Birkaç gün içerisinde kendinizi daha iyi hissedersiniz. Yapılan burun estetik ameliyatı ile az bir oranda gözaltı morlukları oluşabilmektedir. Çok kısa sürede gözaltı morlukları da tamamen geçmektedir. Burun estetiği sonrası sizi yalnız bırakmamaktayız. Düzenli aralıklar ile kontrole gelir iyileşene kadar tedavi sürecimiz devam etmektedir. Bu arada sürekli doktorunuz ile iletişimde olup, herhangi bir durumda karşılaştığınız da veya soru sormak istediğinizde telefon numarası ile ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

burun estetiği sonrası, burun estetiği, burun estetiği ekşi, burun estetiği fiyatları, burun estetiği erkek, burun estetiği olanlar

Estetik Burun Ameliyatı

        Estetik burun ameliyatı en sık olarak yapılan ameliyatlardan biri haline gelmiştir. Teknolojinin gelişmesi de bu alanı etkilemiştir. Daha öncesinde burnuna herhangi bir darbe almış kişiler ya da burnunun görünüşünü beğenmeyen kişiler bu yönteme başvurabilirler. Bu operasyonda hekim tercihi çok önemlidir. Her hekimin başarılı olabileceği bir operasyon değildir. Merkezimizde Op.Dr.Murat Ceran işini başarı ile yürütmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile başarılarına başarı eklemeye devam ederek önemli başarılara imza atmıştır. Hastaları ile olan iletişimi çok iyidir ve her hasta doktorumuz için hep olumlu yorumlar yapmaktadır. Her hastanın ayrı bir hikâyesi vardır. Merkezimize gelen her hasta ile ayrı ayrı ilgilenmektedir ve merkezimizde hastalarımıza Avrupa standartlarında hizmet sunulmaktadır.

İdeal Burun Tipi

Merkezimize geldiğinizde doktorumuz öncelik ile sizin kısaca hayat hikayenizi dinler. Ardından nasıl bir buruna sahip olmak istediğinizi kendisine anlatmanızı ister. Bunu ister video ister fotoğraf ile destekleyebilirsiniz. Ardından doktorumuz, sizin burnunuzun fotoğrafını önden, soldan ve sağdan olacak şekilde fotoğrafını çeker. Ardından sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak, bilgisayar ortamında size uygulayacağı burun tipini gösterir. İstişare yapılarak estetik burun ameliyatı için randevu verilir. Estetik operasyonlarında her zaman için hasta ile doktor ilişkisinin kuvvetli olması gerekmektedir. Hasta, aklına gelen her soruyu rahatlık ile doktoruna sorabilmelidir. Bir diğer önemli nokta ise hastanın psikolojik olarak operasyona hazır olup olmadığıdır. Bu, iyileşme sürecinin seyrini değiştirecektir.

Estetik Operasyonda Hekimin Önemi

Randevu alarak merkezimize geldiğinizde, öncelik olarak tüm tetkikleriniz yapılır. Ardından operasyon için gün verilir. Operasyon öncesinde ve sonrasında uymanız gereken bazı kurallar vardır. Operasyon öncesinden on gün önce sigara içmeyi bırakmanız gerekmektedir. Çünkü sigara, yaraların daha geç iyileşmesine neden olur. Operasyon sonrasında doktorumuzun size önerdiği ilaçları düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Hekimimiz Op.Dr.Murat Ceran, aldığı eğitimler sayesinde başarılı işlere imza atıyor. Bir hekimin kalitesini girdiği operasyon sayısı belirler. Hekimimiz bugüne kadar yüzlerce başarılı ameliyatlara imza atmıştır. Bir operasyonun kalitesini hastanın memnuniyet derecesi de belirler. Merkezimize gelip de memnun kalmadan ayrılan bir hastamız bu güne dek olmamıştır.

Burun Kaldırma Ameliyatı

Burun Kaldırma Ameliyatı

          Burun estetiği ameliyatı son günlerde en sık olarak yapılan ameliyatlardan biri haline gelmiştir. Burun, yüz bölgesini ciddi anlamda değiştiren bir uzuvdur. Bu sebep ile burunda bulunan herhangi bir bozukluk, kişinin görünümünü epey değiştirmektedir. Bu sebep ile birçok hasta estetik operasyon geçirmeyi planlar. Son günlerde burun kaldırma ameliyatı ilgi görüyor. Burun ucunun düşük olduğunu düşünenler, nefes almakta güçlük çeken hastaların sıklık ile başvurdukları yöntemlerden biridir.

Burun Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

          Op.Dr.Murat Ceran, merkezimizde burun estetiği operasyonu yapmaktadır. Alanında uzman olan hekimimiz sayesinde birçok hasta, merkezimizden memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sektör de bu değişimden payını almıştır. Bunlardan biri de sağlık sektörüdür. Bu gelişim sayesinde artık, ameliyatlar daha kısa süre içerisinde yapılarak hasta da daha kısa süre içerisinde iyileşme göstermeye başlamıştır.

Burun Kaldırma Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

          Merkezimizde doktorumuz size detaylı inceleme yaparak, nasıl bir operasyona ihtiyacınız olduğunu size söyleyecektir. İlk olarak yapmanız gereken merkezimizden randevu almanızdır. Ardından randevu günü merkezimize gelerek doktorumuz ile görüşmeniz sağlanır. Nasıl bir burun şekli istediğinizi doktorumuza net bir şekilde anlatarak, hayalinizdeki buruna sahip olabilmek için bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Op.Dr.Murat Ceran, yılların verdiği tecrübe ile hastalarını memnun bir şekilde uğurlar. Yapılan operasyon uzun saatler sürmez. Yaklaşık olarak bir saat ya da bir buçuk saat aralığında değişebilir. Hasta birkaç saat içerisinde normal yaşamına dönerek, hasta taburcu olabilir.

Güvenilir Operasyon Merkezi Seçimi

İnsan sağlığı her şeyden önemlidir. Bunun için gayret göstermeliyiz. Burun kaldırma operasyonu, basit gibi görünen ancak çok dikkatli davranılması gereken bir operasyondur. Çünkü buruna şekil bu operasyon ile verilir. Yapılacak olan ufacık bir hata, burnunuzun tüm görünümünü etkileyebilir. Bu sebep ile operasyon olmadan önce detaylı olarak yapacağınız araştırma sizin yararınıza olacaktır. Merkezimizde buna çok dikkat edilir. Doktorumuz çalışmalarını özen ile yürütmektedir. Hasta memnuniyeti, bizler için her şeyden önemlidir. Bunun gayreti içerisindeyiz. Alanında uzman hekimimiz, sizin görüşlerinizi de alarak, size en uygun olabilecek burun şeklini tasarlar ve bu tasarımını da uygular.

Burun Estetiği Bursa

Burun Estetiği Bursa

Herkes en güzel yüze sahip olmak ister ve bunun için günümüzde birçok kişi çeşitli operasyonlar geçirmektedir. En çok kadınlar güzel yüz ve güzel bir fiziğe sahip olmak ister, bunun nedeni çekicili ve etrafa güzel görünme isteğidir. Güzellik herkesin de bildiği gibi yüzde başlar buda göz, dudak ve burnun bir birine orantılı olması ile mümkündür.  Op. Dr Murat Ceran bu konuda oldukça başarılı bir estetik cerrahtır. Eğer düzgün bir burna sahip değilseniz buda güzelliğinizi gölgeleyebilir. Son günler de artan estetiklerin içinde burun estetiği birinci sıradadır bunun nedeni ise hem sağlık açısından çok önemli olduğu için hem de daha güzel bir görünüm içindir.

Güvenilir Burun Estetik Hizmeti

        Burun estetiği yaptırmak istediğinizde ise kesinlikle detaylı bir araştırmadan sonra bu işleme karar vermeniz gerekir. Çalışılacak hastane ya da çalışılacak doktor üzerine mutlaka yoğunlaşarak araştırama yapmalısınız. Hatta çalışılacak ekip sizin ihtiyaçlarınıza tam cevap vermelidir. Çalışılacak ekip konusunda tam teşekkürlü bir merkez düşünüyorsanız bunun için burun estetiği Bursa da hizmet veren merkezimizden güvenle burun estetiği konusunda destek alabilirsiniz.

         Sağlık için yapılan estetik ameliyatlarında genelde genetik ve doğumdan kaynaklı nedenler ya da kaza sonucu olan bir takım etmenler, çeşitli hastalıklar, burun tıkanık ya da kırık, konuşmakta zorluk çekme ve hatta horlama, koku alamama gibi sebeplerden kaynaklı problemler yaşıyorsanız bunun içinde mutlaka burun estetiği operasyonu geçire bilir. Bunun içinde burun estetiğinin kadrosunun önemini de daha iyi anlıyoruz.  

Bursa Burun Estetiğinde Doktorun Önemi

Burun estetiğinde, doktorun önemi büyüktür ve bu konuda merkezimizde hizmet veren doktorumuzdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Burun estiğinin ilk aşamasından son aşamasına kadar, doktorunuzun yanınızda olması gerekir. Merkezimiz de bulunan  Op. Dr Murat Ceran  burun estetiği yaptıracak olan tüm kişilerin işlem başından işlem sonuna kadar, he anlarında yanında yer alıyor.  Sizde burun estetiği bursa da oldukça başarılı bir şekilde burun estetiği ameliyatı olabilirsiniz.  Merkezimiz de kullanılan tüm cihazlar son teknoloji ürünleri olup daha başarılı işlemlere imza atmamıza neden olmaktadır.

Bursa Revizyon Burun Ucu Estetiği

Bursa Revizyon Burun Ucu Estetiği

             Burun estetiği uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda uzman kişilerden destek alarak şık bir buruna sahip olabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen estetik türün burun estetiğidir. Burnundan şikayetçi olan herkes bu estetik türünden yararlanabilir. Burun estetiği yapıldıktan sonra kişi ilgili burnu beğenmeyebilir veya sağlık koşullarından dolayı tekrar düzenlenmesini talep edebilir. Bununla ilgili işlem tekrardan yapılır. Bursa Revizyon burun ucu estetiği sonrası yapılan çalışmada şikayetçi olduğunuz bölümler düzeltilir. Merkezimizde bulunan ve alanında uzman olan Op.Dr. Murat Ceran bu alanda birçok başarılı işe imza atmıştır. Gerekli tüm çalışma kurumsal alt yapı seçeneği ile verilir. Hizmetlerimiz içerisinde sizin memnuniyet ile ayrılmanız da yer almaktadır. Estetik bir görüntü kazanan kadar merkezimizden tüm hizmeti profesyonel olarak alabilirsiniz.

Revizyon Burun Estetiği Uzmanlık İster

         Bu hizmetten yararlanmak istediğinizde Op. Dr. Murat Ceran sektör içerisinde tanınmışlığı ile ön planda yer alır. İlk yapılan burun ameliyatı başarısız sonuçlanmış ve kişi burnunu beğenmemiş olabilir. Bu durumlarda kişide psikolojik sorunlar meydana gelebilir. Merkezimizde bununla ilgili de çalışma yapılarak kişiye destek sunulur. Bursa Revizyon burun ucu estetiği yapılmasının birçok nedeni olabilir. Kişi yapılan estetiği beğenmeyebilir, asimetrik bir düzen olmayabilir. Gözle görülür bir eğrilik oluşmuş olabilir. Burun ucu düzensizliği meydana gelmiş olabilir. Bu gibi durumlarda merkezimize gelerek doktorumuzdan destek alabilirsiniz. Öncelikle nasıl bir işlemin yapılacağı konusunda tarafınıza bilgi verilir. Ve düzenlemenin neleri içereceği size sunulur. Bundan sonraki süreçte kişi ameliyathaneye alınır ve gerekli işlem profesyonel bir şekilde yapılır.

Revizyon Sonrası Sağlıklı Bir Buruna Sahip Olabilirsiniz

        Revizyon işleminde kullanılan bazı teknikler bulunmaktadır. Merkezimizde uzman doktorumuz bu teknikleri profesyonel bir şekilde uygulayarak sağlıklı bir buruna sahip olmanızı sağlar. Törpüleme, traşlama ve dikiş teknikleri uygulanarak estetik açısından şık bir buruna sahip olabilirsiniz. Burun ameliyatları uzmanlık isteyen bir konu olduğundan dolayı bu alanda uzmanlaşmış ve hizmeti ile lider konumda yer alan kişileri tercih etmeniz gerekir. Bu sayede sağlıklı sonuçlar elde edilebilir.

Bursa Burun Ucu Estetiği

Bursa Burun Ucu Estetiği

        Burun estetiği hem dünyada hem de ülkemizde en sık olarak yapılan operasyonlardan biridir. Bu konuda ülkemiz de epey ilerleme kaydetmiştir. Birçok yabancı ülkeden insan burun ucu estetiği yaptırmak için ülkemize gelmektedirler. Burun, yüz bölgesinin görüntüsünü ciddi anlamda değiştirmektedir. Bu sebep ile burunda meydana gelen ufak bir bozukluk bile dış görünümünüzü ciddi anlamda etkileyecektir. Merkezimizde bu operasyonu Op.Dr.Murat Ceran yapmaktadır. Hastaları ile olan kuvvetli iletişimi sayesinde başarılı işler çıkarmaya devam etmektedir. Alanında uzman doktorumuz, hastalarının hayallerindeki burunlara kavuşmaları için gayret ile çalışmalarına devam etmektedir. Basit gibi görünen ancak meşakkatli bir operasyondur. Dalında uzman bir hekimin bu operasyonu gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Hangi Anestezi Yöntemi Kullanılmalıdır?

      Bursa Burun ucu estetiği, genel anestezi yöntemi, lokal anestezi ve tamponsuz olarak da yapılabilen bir operasyondur. Burun ucu normale göre daha düşük olanlar, nefes alma ve vermede güçlük çekenler ya da burun ucunun zaman ile daha da düşmesi gibi nedenlerden dolayı birçok hastanın operasyon için başvurduğu nedenlerden bazılarıdır. Merkezimizde bu operasyon gayet basit bir yöntem ile yapılmaktadır. Yaklaşık olarak bir saat ya da bir buçuk saat kadar sürmektedir. Doktorumuz detaylı bir şekilde inceleme yaparak, size en uygun olan burun tipini uygulamaktadır. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bir burun operasyonunun kalitesini, doğal bir görünüme sahip olması belirler.

Operasyon Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

         Operasyon öncesi kadar operasyon sonrası da bazı konulara dikkat etmek gerekir. Merkezimizde hekimimiz Op.Dr.Murat Ceran hastalarına uymaları gereken bazı kurallardan bahseder. Hastalar, bu kurallara uydukları takdirde iyileşmeleri daha da kısa süre içerisinde gerçekleşecektir. Doktorumuzun size vermiş olduğu krem ve ilaçları düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Operasyon sonrasında ağır kaldırmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Doktorumuz, operasyon öncesinde sizin burnunuzun fotoğrafını tüm yönlerden çeker. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra nasıl bir buruna sahip olabileceğinizin fotoğrafını size gösterir. Hasta ve doktor iletişimi ayrı bir öneme sahiptir. Yapılacak olan işlemin de kalitesini de belirler. Bizler merkezimizde işimize önem vererek hareket ediyoruz. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Burun Estetiği

İstanbul Burun Estetiği

            Burun estetiği, çoğu kişi tarafından tercih edilen bir işlemdir. Hem bazı sağlık sorunlarından kurtulmak hem de daha güzel ve estetik bir görünüme kavuşmak için tercih edilmektedir. Günümüzde ilerleyen bilim ve teknoloji sayesinde, burun estetiği yaptırmak çok daha kolaydır. Özellikle burunda var olan küçük kusurlardan ameliyatsız, morluk olmadan, neşter olmadan kolaylıkla kurtulmak mümkün olmaktadır. On dakika gibi kısa bir sürede, yepyeni bir görünüme kavuşulabilir. Daha büyük problemleri olan kimseler için de rinoplasti (burun estetiği) gelişen yöntemlerle kolaylıkla uygulanabilmektedir.

         Rinoplasti, çok yaygın olarak uygulanan cerrahi işlemlerden biridir. Çünkü burun yüzün tam ortasında bulunması nedeniyle estetik açıdan önem taşımaktadır. Ayrıca bazı sağlık sorunları nedeniyle de rinoplasti tercih edilmektedir. Burunla ilgili iç veya dış şekil bozuklukları, sağlık açısından sıkıntı oluşturan durumlar kolaylıkla ortadan kaldırılmaktadır. Bu alanda İstanbul burun estetiği, kişilerin psikolojilerine uygun hareket ederek ve uzmanlığını konuşturarak gereken tüm işlemleri başarıyla uygulamaktadır.

 

Burun Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Kişiler çok farklı nedenlerden dolayı burun estetiğini tercih edebilmektedirler. Bu tercih nedenlerinin başında;

 • Nefes problemi çekmek,
 • Horlama sorunu,
 • Uyku apnesi yaşamak,
 • Estetik anlamda görüntüden memnun olmamak,
 • Özgüven sorunu yaşamak gelmektedir. Kişiler hem sağlık hem de estetik amaçlı rinoplasti tercihinde bulunmaktadırlar. Yapılan müdahaleler sonucu istenilen görünüme kavuşulduğu gibi var olan sağlık sorunları da ortadan kalkmaktadır.

İstediğiniz Görünüme Profesyonel Ellerle Ulaşın

          Kişiler burun estetiği tercih ettiklerinde en fazla nasıl görüneceklerini merak etmektedirler. İstanbul burun estetiği alanında sağladığımız hizmet ile operasyon sonrası nasıl bir görünüme ulaşacaklarını kolaylıkla ve farklı versiyonlarla göstermekteyiz. Kişiler bu sayede operasyon sonrası kötü sürprizlerle karşılaşmazlar. Sizlerin güven duyarak operasyona girmenizi sağlarız. Uzman çalışanlarımız öncelikle sorunlarınızı ve beklentilerinizi dinler. Sonrasında tam olarak sorunu netleştirip, hangi tekniğin kullanacağına karar verirler. Gerekli planlamalar ve bilgilendirmeler dâhilinde, güven içinde uygulama sağlarız.

            Bünyemizde büyük sorunlarınıza güvenilir çözümler sağladığımız gibi, basit sorunlarınıza da lokal anestezi ile kolaylıkla çözüm sağlarız. Burun ucunu şekillendirmek veya düşük olan burun ucunu kaldırmak için kolaylıkla bir operasyon geçirmenizi sağlarız. Kesi yapmadan ve karmaşık aparatlar kullanmadan sadece iple uyguladığımız teknikle, kolay ve zahmetsiz bir şekilde istediğiniz görünümü yakalarız.

Sağlığınızı Ve Görünümünüzü Uzman Ellere Emanet Edin

          Sadece basit sorunlarınızda değil, formunu kaybetmiş burunlara gereken ameliyatları da başarıyla uygularız. Kemerli bir burun yapısına sahip olan kişilere veya herhangi bir darbe sonucu formunu yitirmiş burun yapısına gerekli ameliyatları başarıyla sağlarız. Bizler İstanbul burun estetiği alanında sizlerin beklentilerinizi ve özelliklerinizi dikkate alarak, özenle çalışırız. Yüzünüze en uygun görünümü ve oranları sizinle birlikte belirler, beklentilerinizle uzmanlığımızı harmanlarız.

           Yaptığımız tüm işlemlerde sizlerin psikolojisi ve memnuniyeti ön planda olarak çalışmalarımızı yürütürüz. Sağlam alt yapımız, yeterli ve teknolojik donanımız ile sağlık sorunlarınızda da estetik kaygılarınızda da güvenle yanınızda yer alırız. Yepyeni bir görünüme kavuşarak ve varsa sağlık sorunlarınıza veda ederek daha mutlu ve özgüvenli bir hal alırsınız. Bu süreçte gerekli profesyonel desteği ve tıbbi yeterliliği her zaman en üst seviyede sağlarız. Sizlerin memnuniyeti bizler için temel kıstasımızdır. Sağlığınızı ve görünümünüzü uzman ellere emanet edin. Sağlıklı ve güzel bir görünüme kolaylıkla kavuşun. Bizler her zaman sizlerin daha mutu, sağlıklı ve özgüvenli olmanız için yanınızdayız.

Bursa Burun Estetiği Ameliyatı

Bursa Burun Estetiği Ameliyatı

              Burun, insanlar için sadece nefes almalarını sağlayan ya da koku almaya yarayan organ değildir. Yüzümüzün tam ortasında olan burun, yüzün şekillenmesinde ve insanların görünüşünde en büyük etkenlerden bir tanesidir. Burun yapısı insan yüzündeki simayı oldukça değiştirebilmektedir. Bu nedenle burnunda bazı problem olan insanlar, kemerleşme, eğrilik, büyüklük gibi problemlerle karşılaştıklarında estetik olarak bunun üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir. Fakat estetik her koşulda ve durumda mümkün olamayabilmektedir. Burun ameliyatı olabilmek için bazı şartları karşılamak gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi ve en önemlisi de yaş unsurudur ki estetik olmak için bireylerin 18 yaşlarına ulaşmış ya da geçmiş olmaları gerekmektedir. Fakat herhangi bir acillik anında estetik yaşı düşürülebilir. Bu acillikler de burundaki problemin bireyin yaşamına zarar vermesi, nefes almasını zorlaştırması ya da psikolojik anlamda olumsuz etkilemesi gibi durumlardır. Bu durumlarda ameliyat yaşı öne çekilebilmektedir.

Bursa Burun Ameliyatı Çeşitleri

          Tıbbın gelişimiyle günümüzde her türlü hastalığa çare bulunmaktadır. Birçok hastalıkta olduğu gibi burun problemlerinde de sayılarca çeşitler vardır. Durum böyle olunca tedavilerde de değişiklikler görülmektedir. Burun ameliyatı çeşitleri şu şekildedir:

 • Açık Rinoplasti
 • Kapalı Rinoplasti
 • Burun Ucu Rinoplastisi
 • Dolgu Rinoplastisi
 • Revizyon Rinoplastisi

Burun ameliyatı tıpta rinoplasti olarak geçmektedir. Burun ameliyatı çeşitleri de bu şekildedir. İnsanlar rahatsızlıklarına göre ya da daha güzel bir burna sahip olmak için bu ameliyat çeşitleri uygulanmaktadır. Bu ameliyat türünde doktor ve mekan seçimi oldukça önemlidir. Kendinizi ellerine teslim etmeden önce doktor alanında detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir ki önceki çalışmalarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Tercih etmeyi düşündüğünüz doktorun eski hastalarının önceki ve sonraki hali fotoğraflarını isteyebilirsiniz bu oldukça etkili bir yöntem olacaktır. Bu noktada bizi tercih edebilirsiniz. Bursa burun estetiği ameliyatı kendini geliştirmiş ve büyük başarılara imzasını atmıştır. Bu alanda gönül rahatlığıyla kendinizi cerrahımızın güvenilir ellerine teslim edebilirsiniz.

Bursa Burun Ameliyatı Yeri Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

           Burun ameliyatı olunması durumunda doktor seçiminin yanı sıra mekan seçimi de oldukça önemlidir. Günümüzde birçok şehirde yapılabilen burun ameliyatları için insanlar genellikle Ankara, İstanbul, Bursa gibi büyük şehirleri tercih etmektedirler. Fakat aranılan kriterleri sağlayan her mekanda başarılı bir ameliyat geçirmek mümkündür. Bu mekanların da temiz olmasına dikkat edilmesi gerekir, akademik açıdan önceki başarılarına dikkat edilmesi gerekir ve bunun yanı sıra mekanın güvenilir olması da oldukça önemlidir. Bu kriterlere tercih edilecek mekanda önem verilmelidir. Bursa burun estetiği ameliyatı merkezi bu kriterlerin hepsini sunmaktadır. Bu nedenle Beyağaç burun ameliyatları konusunda hastalarına elinden gelenin en iyisini sunmak için uğraş vermektedir. Çünkü insan hayatının her şeyden daha ön planda olduğunun bilincinde olan uzmanları bünyesinde barındırmaktadır.

Op. Dr. Murat Ceran ve Burun Estetiği

Op. Dr. Murat CERAN burun ameliyatını yaparken en son teknolojileri kullanarak sunmaktadır. Burun ameliyatının süresi, oluşabilecek problemleri söylemek mümkün değildir. Fakat ameliyat öncesinde dikkat edilmesi gereken hususular vardır. Op. Dr. Murat CERAN ameliyat öncesi hastalara detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Öncelikle sigara kullanan bireyler ameliyattan en az iki hafta önce sigara kullanımı bırakılmalıdır, alkol kullanmamak da gerekmektedir, kan sulandırıcı ilaç kullanılmamalıdır ve altı saat süreyle yeme içmenizi kesmeniz gerekmektedir, gibi birçok bilgiyi paylaşmaktadır. Bunlar ameliyattan önce en fazla dikkat edilmesi gereken hususlardır. Son olarak, Bursa burun estetiği ameliyatı sırasında oluşabilecek her olumsuzluğun üstesinden gelebilme başarısını kanıtlamış bir yerdir.

Burun Revizyonu Fiyatları

         Burun revizyonu fiyatları, söz konusu ameliyatlara ek olarak uygulanan ameliyatlardır. Söz konusu ameliyatların bazı noktalarında ön plana çıkarılan revizyon ameliyatları, kişiler için de önemli bir çözüm ve nokta sağlıyor. Bu yüzden burun revizyon fiyatları ile ilgili pek çok çözüm bulunuyor. Bu fiyatları belirlemek adına, doktorunuzla görüşebilir ve net fiyatlar alabilirsiniz. Bu sayede hem ihtiyacınız olan revizyon çalışmasını net öğrenebilir, hem de neler yapılabileceği ve nasıl bir yol izleneceği hakkında detaylı dokunuşlara ulaşabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve bütün fırsatları yakından takip etmeye devam edin. Size dair ulaştırılan bütün çalışmalar, bütün güncel hizmetler ve yoğunluklar ile ilgili olarak, online fırsatları takip edebilir, kullanabilirsiniz.

             Tek yapmanız gereken birkaç tıklama ile ön plana çıkarılan çözümleri takip etmeniz ve bu sayede yoğunlukları incelemeniz olacaktır. Zamana dair üretilen, sizin için ön plana çıkarılan ve olmazsa olmaz dokunuşlar ile karşınıza getirilen bütün çalışmalar için, tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak. Gelin, bu konuda üretilen bütün profesyonel çalışmaları takip ederek revizyon fiyatlarını en uygun şekillerde öğrenmeye başlayın. Zamana dair her farklılık, her yenilik ve her güncel hizmet için, sizler de kendi içinizde büyüyen bu merak duygusunu gidermiş olacak ve en uygun dokunuşlar ile burun revizyonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Burun revizyon fiyatları ve bu konuda hazırlanan bütün çalışmalarda, genellikle yapılacak işlemler çıkıyor ön plana. Karşınıza çıkarılan bu çözümler, bu konular ve farklı duruşlar, sizler için de oldukça önem arz ediyor. Çünkü fiyat belirleme işlemlerinde, genellikle önce yapılan operasyon düşünülür ve operasyon ile burun yapınızda organize edilmiş olan değişikliklerin neden olduğu sonuçlar hesaplanır. Bu sayede hem ne gibi bir çözüm organize edileceği planlanmış olur, hem de ihtiyaç duyulan bütün çalışmaların sıralı bir şekilde planlaması yapılır. Fiyat işlemi de bundan sonra devreye girer. Net bir fiyat olmadığı için, tamamen yapılacak işlemlere göre çalışmalar üreten ekibimiz, sizler için en uygun çözümlü dokunuşları ortaya çıkarmaya devam ediyor.