Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
İhsaniye Mah. Ilknur Sok. No:1/B Daire:11 Nilüfer/BURSA
Pazartesi - Cuma 08:00-18:00 +90 544 929 36 51

Kulak Estetiği

Kulak estetiği ve kepçe kulak ameliyatı olarak karşımıza çıkarılan durumlarda, ihtiyaçlara yönelik çalışmaları ön plana çıkarıyor ve sizin için oldukça yoğun bir çalışma yaratıyoruz. Kepçe kulak sorunu, kişinin estetik olarak hayata dair bakışında olumsuzlukları ve yaşamsal faktörlere tam anlamı ile dahil olmaması gibi durumları beraberinde getiriyor. Bu tarz sorunlara, modern tıp biliminin getirdiği çağdaş, yenilikçi çözümler ile gayet farklı ve özverili bir çalışma sunabiliyoruz. Pratik uygulamalar ile kepçe kulak deformelerinden rahatlıkla kurtulabiliyorsunuz. Sadece estetik bir çalışma ile söz konusu sorunlar hangi yaşta olursan çözebiliyoruz. Kepçe kulak problemi olarak karşımıza çıkan problemler, kişilerin özgüvenlerini sarsıyor ve bu durumlar da haliyle başarısız bir yaşam kalitesi çıkarıyor karşımıza. Kliniklerde genellikle maksimum fayda sağlayacak şekilde en özel dokunuşlar ile kepçe kulak operasyonları yapılıyor ve özel bir çalışma ile sorunlar kısa bir süre içerisinde çözüme ulaştırılıyor.

Genellikle genetik kalıntılar ile aileden geçen kepçe kulak sorunları, kulakların olması gerekenden daha fazla açı yapmasından kaynaklanıyor. Kafatasına ortalama 1 cm uzaklıkta olması beklenen açılarda, bu uzaklıklar beklenenden çok daha fazla olduğu zaman, kepçe kulak adı verilen sorunlar oluşuyor. Yüzdeki estetik görüntüyü tamamlayan bir unsur olduğu için de, kulaklarınızda bu tarz sorun yaşıyor iseniz, lazer teknolojisinden tutun da, alternatif teknolojilere varıncaya kadar acısız, sargısız ve kanamasız yöntemler kullanabilirsiniz. Kepçe kulak operasyonundan faydalanmanız oldukça kolay olacaktır bu sayede.

Kepçe kulak ameliyatında önemli olan, estetik dokunuşlar ve ihtiyaçlara dair ön plana çıkarılan çalışmalar olduğu için, dikkatli bir şekilde takip etmeniz gereken pek çok sistem ve teknik kullanabilirsiniz. Çok daha rahat, çok daha keyifli ve yenilikçi bir bakış açısı ile ön plana çıkarılan bütün kepçe kulak ameliyatları ile ilgili, örneklerimiz ve geçmişte organize ettiğimiz işlemlerimiz sizlere gayet estetik çözümler sunacaktır. Bunları ön plana çıkarmanız ve incelemeniz için de ihtiyaçlarınız adına net çözümler sunmanız önem arz ediyor. Doktorlarımız ve uzmanlarımız sizlere gerekli olan bilgileri sunmaya devam ediyor.