Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
İhsaniye Mah. Ilknur Sok. No:1/B Daire:11 Nilüfer/BURSA
Pazartesi - Cuma 08:00-18:00 +90 544 929 36 51

Burun Kaldırma Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı son günlerde en sık olarak yapılan ameliyatlardan biri haline gelmiştir. Burun, yüz bölgesini ciddi anlamda değiştiren bir uzuvdur. Bu sebep ile burunda bulunan herhangi bir bozukluk, kişinin görünümünü epey değiştirmektedir. Bu sebep ile birçok hasta estetik operasyon geçirmeyi planlar. Son günlerde burun kaldırma ameliyatı ilgi görüyor. Burun ucunun düşük olduğunu düşünenler, nefes almakta güçlük çeken hastaların sıklık ile başvurdukları yöntemlerden biridir.

Burun Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Op.Dr.Murat Ceran, merkezimizde burun estetiği operasyonu yapmaktadır. Alanında uzman olan hekimimiz sayesinde birçok hasta, merkezimizden memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sektör de bu değişimden payını almıştır. Bunlardan biri de sağlık sektörüdür. Bu gelişim sayesinde artık, ameliyatlar daha kısa süre içerisinde yapılarak hasta da daha kısa süre içerisinde iyileşme göstermeye başlamıştır.

Burun Kaldırma Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Merkezimizde doktorumuz size detaylı inceleme yaparak, nasıl bir operasyona ihtiyacınız olduğunu size söyleyecektir. İlk olarak yapmanız gereken merkezimizden randevu almanızdır. Ardından randevu günü merkezimize gelerek doktorumuz ile görüşmeniz sağlanır. Nasıl bir burun şekli istediğinizi doktorumuza net bir şekilde anlatarak, hayalinizdeki buruna sahip olabilmek için bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Op.Dr.Murat Ceran, yılların verdiği tecrübe ile hastalarını memnun bir şekilde uğurlar. Yapılan operasyon uzun saatler sürmez. Yaklaşık olarak bir saat ya da bir buçuk saat aralığında değişebilir. Hasta birkaç saat içerisinde normal yaşamına dönerek, hasta taburcu olabilir.