Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
İhsaniye Mah. Ilknur Sok. No:1/B Daire:11 Nilüfer/BURSA
Pazartesi - Cuma 08:00-18:00 +90 544 929 36 51

Burun Estetiği Hakkında

Ameliyat sonrası burun içine tampon koymayıp, eriyen dikişler ile kapatılması işlemi,estetik konuları bakımından oldukça önemli bir çözüm ve fırsat yaratıyor ve bu da bizler için önemli bir çalışma sistemi organize ediyor. Burun estetiğinde genellikle hastaların korktuğu noktalar oluyor. Bunlar, sonuçların önden tam olarak bilinememesi ya da sürprizler ile karşılaşılmaması için önem arz eden sonuçlardır. Bu yüzden tamponsuz burun ameliyatı söz konusu olduğu zaman işler biraz daha estetik detaylı olmaya başlıyor.

Ameliyat korkularında en büyük farklılık, söz konusu ameliyatların zor yapılması düşüncesi oluyor. Eskiden bu korku çok yerinde bir korku idi. Çünkü tampon ile ilgili işlemlerin çözülmesi, ön plana çıkarılan farklılıkların da bu detaylar ile uzun bir tedavi süreci oluşturması, ameliyatlar konusunda oldukça tedirginlik veren bir durumdu. Ama artık, modern tıp desteği sayesinde pek çok kişi rahatlıkla ameliyatını tamponsuz burun estetiği ameliyatı kapsamında yaptırabiliyor ve oldukça uygun çözümlere ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede hemen hemen herkes için vazgeçilmeyecek yenilikler ve fırsatlar çıkıyor karşımıza.

Korkulardan biri olan tampon korkusu, estetik cerrahinin gelişmediği dönemlerde uzun uzun kullanılan yöntemler arasında yer alıyordu. Yani uzun ve acı veren tampon işlemleri, hatta şehir efsanelerine varan duyumlar, pek çok kişiyi bu konuda korkutuyordu. Lakin artık modern tıp ile birlikte, burun estetiği kavramı oldukça profesyonel bir dokuya ulaşmıştır. Tampon kullanmadan da burun estetiği ameliyatları yapılabiliyor ve eriyen dikişler sayesinde hiç dikişler alınmadan işlemler devam edebiliyor. Profesyonel bir hizmet ve estetik detaylarının en net şekillerde kullanılarak, oldukça olumlu ve net çözümler sunmasını sağlamak istiyoruz. Bu yüzden detaylı bilgi için ekibimizle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm sorular hakkında net cevaplar alabilirsiniz. Hem sizin için, hem de bilgi almak adına merak ettiğiniz sorularınız için tüm cevaplar adına iletişime geçebilir, doğru cevaplar alabilirsiniz.