Revizyon Burun Estetiği

bursa revizyon burun estetigi

            Revizyon burun estetiği kapsamında ön plana çıkarılan pek çok çalışma ve yenilikçi detay bulunuyor. Düzeltme ve yeniden gözden geçirme olarak bilinen bu işlem, burun ameliyatı geçirenler için ikinci ve hatta üçüncü işlem olarak çıkıyor karşımıza. Estetik burun ameliyatları genellikle uzun süreli olduğu için, arka arkaya düzeltme işlemi yapılabiliyor çoğu zaman. İşte bu duruma, revizyon burun estetiği diyoruz. Yani revize etmek, yani yeniden düzenlemek ve onarmak gibi de düşünebilirsiniz. Çoğu zaman, burun estetiklerinin keyfi sebeplerden dolayı yapıldığını düşünebilirsiniz. Ama bu durumların tamamen farklı sebepleri var ve her zaman dışarıdan görüldüğü gibi de değil üstelik. İlk sebep, kişilerin çoğunun ilk ameliyat sonrası ideal buruna kavuşmamaları diyebiliriz. Beklentilerin çok altında olan sonuçlar, kişiler için de oldukça farklı bir detay yaratacaktır. Özellikle şöyle düşünün. İyi ve güzel bir buruna sahip olmak için ameliyat olup, sonradan daha kötü bir hale gelen burun durumları, bu tarz revizeler için en büyük faktör oluyor. Burun ameliyatı olup, eski burnunuzu arayacak hale geliyor iseniz, önünüze çıkan iki farklı seçenek var. Bunlardan birincisi, mevcut halinizi (yani estetik sonrası beğenmediğiniz hali) kabul etmek, ya da sorundan kurtulmak için revizyon ameliyatı olmanız gerekiyor. İlk seçenek genellikle pek kabul edilebilir bir durum olmuyor genellikle. Çünkü kolay değil büyük beklentiler ile girilen bir operasyondan sonraki sonuçların olumsuzluğuna alışmak.

               Aynaya baktığınız zaman, ya da insanların sizi gördüğü zaman burnunuzdaki kusur hemen fark ediliyor mu? Yoksa sizin isteğinizden farklı olsa da, tam olarak insanların fark etmeyeceği bir problem mi var? Bu tarz sorulara cevap vererek, burun revizyonu işlemini düşünebilirsiniz örneğin. Ufak tefek kusurlar hemen hemen her insanda oluyor. Hatta doğuştan çok güzel olarak doğan ve hiçbir estetik işlemine sahip olmayan insanlarda bile bu kusurlar oluyor. Çok dert ettiğiniz bir durum ise bu durumlar, revizyon işlemleri ile düzeltme sağlanabiliyor. Bu konuda profesyonel olarak çalışma sunan ekibimize danışabilir, çözüm için güncel verilere ulaşabilirsiniz her an.

Bir önceki yazımız olan Tamponsuz Burun Estetiği Ameliyatı başlıklı makalemizde bursa tamponsuz burun estetiği ameliyatı, bursada tamponsuz burun estetiği yapan doktorlar ve tamponsuz burun estetiği hakkında bilgiler verilmektedir.

Categories:

bursaburunestetigi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.